TECHNOLOGIE UV

Technologie UV są jednymi z najbardziej zaawansowanych technicznie i technologicznie procesami lakierniczymi, stąd też oczywistym jest, że wymagają one indywidualnego podejścia w każdym przypadku. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie Klientom produktów maksymalnie przystosowanych przez nas w laboratorium do istniejących linii UV oraz spełniających wszelkie wymagania sprzętowe i warunki stosowania. Dzięki temu, w sposób łatwy i szybki jesteśmy w stanie wdrożyć dany system bez konieczności większych zmian i ingerencji w istniejące u Klienta technologie. Równocześnie bardzo ważny jest fakt, iż nasze produkty są gotowe do użycia i nie wymagają jakiejkolwiek ingerencji ze strony operatora.

   

 

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat zbierania doświadczeń w tym zakresie, możemy pochwalić się pełnymi systemami na drewno, MDF/HDF oraz okleinę, zarówno na linie walcowe, natryskowe, jak i "vacumaty". Każda z tych technologii może występować w wersji kryjącej, jak i transparentnej. Dysponujemy również technologią print/nadruku pozwalającą na uzyskanie na surowym MDF/HDF dowolnego wzoru np. usłojenia drewna łudząco przypominającym naturalne.

Od wielu lat nasze systemy z powodzeniem stosowane są u jednego z największych producentów mebli na świecie, gdzie corocznie przechodzą najbardziej rygorystyczne badania zarówno pod względem składu chemicznego, jak również odporności chemicznej i mechanicznej. Naszym Odbiorcom zapewniamy natychmiastowy dostęp do produktów, dzięki stockom utrzymywanym na naszych magazynach w Iławie i Siemianowicach Śląskich.

Biorąc pod uwagę krótki okres użyteczności produktów UV, nasz system dostaw został tak zoptymalizowany, aby dostarczane przez nas produkty były wysyłane do Klientów w pierwszych tygodniach po wyprodukowaniu. Zapewniamy w zasadzie 24h serwis i zawsze jesteśmy do dyspozycji Klientów w przypadku nagłych problemów, które staramy się rozwiązać na miejscu na linii.