CEROMA COLOR

Od początku swojego istnienia, czyli od prawie 20 lat specjalizujemy się wyłącznie w technologiach przeznaczonych do wykończenia i zabezpieczenia powierzchni drewnianych i drewnopochodnych. W swojej pracy od zawsze kierujemy się zasadą  „ Your wood couldn’t get better” dostarczając rozwiązania i produkty idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu wytwarzane przez nich wyroby cechuje niepowtarzalna jakość.

Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną i wspieramy naszych Klientów w rozwiązywaniu ich problemów, dzięki czemu zyskują oni bezpieczeństwo, gwarancję ciągłości produkcji oraz pewność stosowania najnowocześniejszych technologii.

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawimy bezpośredni kontakt z Klientem, który zawsze jest dla nas Partnerem, a nie kolejnym „numerem sprzedażowym”. To co nas wyróżnia to elastyczność i indywidualne podejście, dzięki czemu na przykład zmiana koncepcji produkcyjnej czy też dostosowanie produktów pod specjalne wymagania nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Stosując od lat podejście, iż problemy Klientów są naszymi problemami, każdego dnia zdobywamy ich zaufanie i budujemy trwałe relacje na lata.