O firmie

         Firma Ceroma color, której siedziba mieści się w Siemianowicach Śląskich w województwie śląskim, od kilku lat jest jedynym na terenie polski oficjalnym dystrybutorem produktów do drewna hiszpańskiej firmy IRURENA.
         Firma Industrias Quimicas IRURENA S.A. z siedzibą w Azpeitii – Hiszpania, istnieje na rynku od 1969 roku. To co wyróżnia firmę IRURENA spośród konkurencji to fakt, iż specjalizuje się tylko i wyłącznie w wytwarzaniu produktów do pielęgnacji drewna. 40-letnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem ciągle udoskonalanej i poszerzanej gamy produktów, dzięki czemu firma IRURENA posiada ugruntowaną pozycję na tym szczególnym rynku. Zastosowanie w procesie produkcyjnym najnowszych technologii, a także współpraca z najlepszymi specjalistami, gwarantuje najwyższą jakość wszystkich produktów, potwierdzoną niejednokrotnie specjalistycznymi certyfikatami.
         W swojej bogatej ofercie firma IRURENA posiada wszystkie rodzaje produktów do drewna, od coraz mniej stosowanych lakierów nitrocelulozowych począwszy, przez lakiery poliestrowe, poliuretanowe, akrylowe, na wysokospecjalistycznych lakierach UV skończywszy. Ponadto dysponuje szeroką gamą lakierów wodnych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Produkty firmy IRURENA to także bejce, impregnaty, patyny, itp. Różnorodność oferty sprawia, iż znajdują się w niej produkty odpowiednie do stosowania dla każdej z metod aplikacji, począwszy od najprostszych jak pędzel, pistolet, czy pompa, przez polewarki, zanurzenie, walce, na komorach ciśnieniowych kończąc.
Jednak same produkty o wysokiej jakości to nie wszystko. Jako firma z wieloletnią tradycją Irurena dokłada wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania i zaspokajać potrzeby swoich nawet najbardziej wymagających klientów na wszystkich poziomach obsługi. Każdemu z nich zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne, które jest gwarancją właściwego doboru produktów, a także sposobu ich aplikacji. Pracownicy firmy IRURENA pozostają do dyspozycji klientów, z chęcią odpowiadając na wszelkie pytania, służąc radą, a także pomocą w przypadku ewentualnie pojawiających się problemów.
IRURENA posiada swoich przedstawicieli również w wielu innych krajach Europy oraz świata.
Aktualności | O firmie | Produkty | Gwarancja jakości | Galeria | Kontakt
41-100 Siemianowice Śląskie, ul. 27-go stycznia 1, 32 228 06 10, ceromacolor@ceromacolor.pl
Copyright © 2010 Ceroma Color Wszelkie prawa zastrzeżone